Zamkov s.r.o.

Kovovýroba a zámočníctvo Zamkov s.r.o. vzniklo v roku 2009 v malej dielni v Hrnčiarskych Zalužanoch. Dnes zamestnávame 10 majstrov svojho remesla, ktorých spoločným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov. V rámci našich činností ľudom prinášame predovšetkým na mieru vyhotovené výrobky z kovu, ktoré okrem kvality prevedenia zaujmú aj ich vzhľadom vyhotoveným presne podľa vašich požiadaviek. Zákazková kovovýroba a zámočníctvo Zamkov pretvára vaše sny o kvalitnom a štýlovom bývaní na skutočnosť.

Firemné hodnoty Zamkov s.r.o.

  • Spokojnosť našich klientov, ako aj našich zamestnancov je u nás na prvom mieste.
  • Pri výrobe si zakladáme predovšetkým na kvalite našej práce a spoľahlivosti voči našim zákazníkom a všetkým našim partnerom.
  • Inovatívnosť našich výrobkov ako aj celého výrobného procesu
Zamkov s.r.o.

História Zamkov s.r.o.

Takto vyzerala naše cesta rozvoja a inovácií od nášho vzniku v roku 2009 až po dnešok:

Timeline main image

Založenie Zamkov s.r.o.

Naša firma bola založená v marci 2009. Začínali sme v malej dielni v Hrnčiarskych Zalužanoch. Mali sme troch zamestnancov, ktorí mali bohaté skúsenosti z predchádzajúcich zamestnaní. Boli vyučení zvárači a obrábači kovov. Naša výroba pozostávala z jednoduchých konštrukcií z ocele, brán a plotov.

2009
Timeline main image

Prevádzkové priestory v Poltári

V roku 2014 sme sa kvôli nedostatku priestoru presťahovali do prenajatých priestorov do areálu bývalých Sklární Poltár. Tu sa naša výroba rozšírila o zložitejšie konštrukcie, automaticky ovládané brány, prístrešky, zábradlia, mreží, schody, opravy stavebných strojov a kontajnerov. Do nášho sortimentu pribudlo zváranie nerezových konštrukcií (napr. zábradlia). Vykonávali sme aj montáž zábradlií na balkóny na panelákoch.

Keďže sa naša výroba rozrastala a pribúdalo stále viac klientov, museli sme prijať ďalších šikovných zamestnancov. V terajšej dobe máme cca 10 zamestnancov.

2014
Timeline main image

Investície do technológií

V roku 2019 sme získali dotáciu z Úradu podpredsedu vlády na nákup strojového vybavenia.

V roku 2020 sme aj za pomoci financií z dotácie kúpili pieskovačku s mobilným kompresorom Atmos a hydraulický CNC lis s lisovacou silou 135 t. Týmto sme si rozšírili paletu našej výrobu o pieskovanie kovových konštrukcií (aj mimo nášho areálu) a odstraňovanie starých náterov a hrdze z kovových výrobkov ( napr. diskov kolies). Na CNC lise dokážeme robiť aj sériovú výrobu.

2019

Vypaľovacia pec na práškovú farbu

Na zvýšenie povrchovej úpravy kovov sme si v roku 2021 svojpomocne vyrobili vypaľovaciu pec na práškovú farbu o rozmeroch 0,8x1,8x5 m. Na konštrukciu používame ako základ zinkovú farbu a potom nanášame práškovú farbu, ktorú zahrievame v peci na 180 stupňov C. Tým docielime rovnomerné nanesenie farby a plynulé zaliatie všetkých pórov na konštrukcii. Týmto spôsobom zvyšujeme kvalitu povrchovej úpravy a predlžujeme dobu bez výkonu údržby.

2021
Timeline main image

Vlastné priestory

Od roku 2022 sídlime vo vlastnej hale v areáli bývalých Sklární Poltár na ulici 13. januára v Poltári.

2022

Vstup do online sveta

V snahe neustále sa približovať našim zákazníkom sme sa v roku 2022 rohodli investovať aj do vytvorenia úplne novej internetovej stránky a aktívne sme rozbehli aj ďalšie komunikačné kanály, ako sú Instagram a Facebook.

2022